MORAKNIV

Táto kategória obsahuje 16 položiek

 • Švédsky pracovný nôž 193 mm s čepeľou z uhlíkovej ocele určený pre stolárske práce z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou oblou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Veľmi ostrá švédska pracovná čepel najvyššej kvality určenou pre stolárske práce. Tvar a prevedenie rukoväte slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža, čepel je vyrobená z uhlíkovej ocele, ktorá dlhšie drží ostrosť a je kalená na HRC 59-60-ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu, záštita zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov. Plastové puzdro tmavo šedej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 193 mm, dĺžka čepele 75 mm, hrúbka čepele 3,1 mm Švédsky pracovný nôž 193 mm s čepeľou z uhlíkovej ocele určený pre stolárske práce z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou oblou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Veľmi ostrá švédska pracovná čepel najvyššej kvality určenou pre stolárske práce. Tvar a prevedenie rukoväte slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža, čepel je vyrobená z uhlíkovej ocele, ktorá dlhšie drží ostrosť a je kalená na HRC 59-60-ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu, záštita zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov. Plastové puzdro tmavo šedej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 193 mm, dĺžka čepele 75 mm, hrúbka čepele 3,1 mm

  11,45 €

  9,54 € (bez DPH)

  Skladom
  11,45 €

  9,54 € (bez DPH)

  Skladom
  9,54 €
 • Švédsky pracovný nôž 203 mm s flexibilnou čepeľou z nerezovej ocele navrhnutú pre rezanie káblov a silikónu z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Veľmi ostrá švédska pracovná čepel najvyššej kvality, flexibilní čepeľ je navrhnutá pre odizolovanie káblov, rezanie gumy a silikónu, je perfektna napr. pre odrezávanie silikónových škár v kúpeľniach a kuchyniach, čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 57-58-ostřie s hrúbkou len 1,3 mm je odolnejší proti opotrebeniu a zostáva ostré po veľmi dlhú dobu, ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu-záštita zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov. Plastové puzdro tmavosivej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, puzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opaso. Celková dĺžka 203 mm, dĺžka čepele 88 mm, hrúbka čepele 1,3 mm. Švédsky pracovný nôž 203 mm s flexibilnou čepeľou z nerezovej ocele navrhnutú pre rezanie káblov a silikónu z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Veľmi ostrá švédska pracovná čepel najvyššej kvality, flexibilní čepeľ je navrhnutá pre odizolovanie káblov, rezanie gumy a silikónu, je perfektna napr. pre odrezávanie silikónových škár v kúpeľniach a kuchyniach, čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 57-58-ostřie s hrúbkou len 1,3 mm je odolnejší proti opotrebeniu a zostáva ostré po veľmi dlhú dobu, ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu-záštita zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov. Plastové puzdro tmavosivej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, puzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opaso. Celková dĺžka 203 mm, dĺžka čepele 88 mm, hrúbka čepele 1,3 mm.

  13,90 €

  11,58 € (bez DPH)

  Skladom
  13,90 €

  11,58 € (bez DPH)

  Skladom
  11,58 €
 • Švédsky pracovný nôž 191 mm s kratšou čepeľou z nerezovej ocele určený pre precízne jemné práce vyžadujúce presnosť z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Efektívný pracovný nôž najvyššej kvality, ktorý v sebe kombinuje extrémnu ostrosť a zachovanie ostrie. Nôž je určený pre precízne jemné práce vyžadujúce presnosť, kratšia čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 56-58, ostrie je odolnejší proti opotrebeniu a zostáva ostré po veľmi dlhú dobu, ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu, záštita zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov, čierne tmavosivé puzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 191 mm, dĺžka čepele 75 mm, hrúbla čepele 2 mm. Švédsky pracovný nôž 191 mm s kratšou čepeľou z nerezovej ocele určený pre precízne jemné práce vyžadujúce presnosť z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Efektívný pracovný nôž najvyššej kvality, ktorý v sebe kombinuje extrémnu ostrosť a zachovanie ostrie. Nôž je určený pre precízne jemné práce vyžadujúce presnosť, kratšia čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 56-58, ostrie je odolnejší proti opotrebeniu a zostáva ostré po veľmi dlhú dobu, ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu, záštita zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov, čierne tmavosivé puzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 191 mm, dĺžka čepele 75 mm, hrúbla čepele 2 mm.

  13,78 €

  11,48 € (bez DPH)

  Skladom
  13,78 €

  11,48 € (bez DPH)

  Skladom
  11,48 €
 • Ostrý švédsky pracovný nôž 154 mm s čepeľou z nerezovej ocele odolnejšie proti opotrebovaniu s ergonomickou rukoväťou slúžiace ako efektívny nástroj pre elektrikárov. Pracovný nôž najvyššej kvality s čepeľou určenou pre elektrikárov, vhodnú na odstraňovanie izolácie z káblov. Tvar a prevedenie slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža. Čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 56-58-ostria je odolnejší proti opotrebeniu. Zaoblená ergonomicky tvarovaná rukoväť s prelisom je vyrobená z odolného plastu nenápadné šedej farby. Rukoväť je potiahnutá vrstvou mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu,záštita v žltej farbe zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov-Plastové puzdro tmavo šedej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 154 mm, dĺžka čepele 21 mm, hrúbka čepele 1,4 mm. Ostrý švédsky pracovný nôž 154 mm s čepeľou z nerezovej ocele odolnejšie proti opotrebovaniu s ergonomickou rukoväťou slúžiace ako efektívny nástroj pre elektrikárov. Pracovný nôž najvyššej kvality s čepeľou určenou pre elektrikárov, vhodnú na odstraňovanie izolácie z káblov. Tvar a prevedenie slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža. Čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 56-58-ostria je odolnejší proti opotrebeniu. Zaoblená ergonomicky tvarovaná rukoväť s prelisom je vyrobená z odolného plastu nenápadné šedej farby. Rukoväť je potiahnutá vrstvou mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu,záštita v žltej farbe zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov-Plastové puzdro tmavo šedej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 154 mm, dĺžka čepele 21 mm, hrúbka čepele 1,4 mm.

  15,14 €

  12,62 € (bez DPH)

  Skladom
  15,14 €

  12,62 € (bez DPH)

  Skladom
  12,62 €
 • Základný švédsky pracovný nôž 206 mm s čepeľou z uhlíkovej ocele z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Adaptibilní a veľmi ostrý švédský pracovný nôž najvyššej kvality z novej generácie profesionálnych nožov srozvinutými funkciami . Tvar a prevedenie slúži efektívne k yníženiu únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža. Čepel je vyrobená z uhlíkovej ocele, ktorá dlhšie drží ostrosť a je kalená na HRC 59-60-ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkkú priľnavé gumy, odolná proti šmyku. Záštita v červenohnedé farbe zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov. Plastové puzdro tmavošedej farby. Opora pre palec pre ľahšie vyťahnutie noža.Puzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 206 mm, dĺžka čepele 90 mm, hrúbka čepele 2 mm. Základný švédsky pracovný nôž 206 mm s čepeľou z uhlíkovej ocele z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Adaptibilní a veľmi ostrý švédský pracovný nôž najvyššej kvality z novej generácie profesionálnych nožov srozvinutými funkciami . Tvar a prevedenie slúži efektívne k yníženiu únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža. Čepel je vyrobená z uhlíkovej ocele, ktorá dlhšie drží ostrosť a je kalená na HRC 59-60-ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkkú priľnavé gumy, odolná proti šmyku. Záštita v červenohnedé farbe zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov. Plastové puzdro tmavošedej farby. Opora pre palec pre ľahšie vyťahnutie noža.Puzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 206 mm, dĺžka čepele 90 mm, hrúbka čepele 2 mm.

  5,33 €

  4,44 € (bez DPH)

  Skladom
  5,33 €

  4,44 € (bez DPH)

  Skladom
  4,44 €
 • Nož Companion sa používa v širokej škále situácií rôznymi užívateľmi: zalesáci, lovci a outdooroví nadšenci objavili kúzlo tohto noža. Čepeľ je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele, čo uľahčuje údržbu a udržuje ostrie ostrejšie dlhšie. Má mäkkú treciu ergonomickú rukoväť z gumy TPE, vďaka ktorej je nôž bezpečný a stabilný. Plášť polymérového noža má praktickú sponu na opasok na pripevnenie noža na plecniak alebo na opasok - vždy pri ruke. Celková dĺžka 218 mm, dĺžka čepele 104 mm, hrúbka čepele 2,5 mm, ružový. Nož Companion sa používa v širokej škále situácií rôznymi užívateľmi: zalesáci, lovci a outdooroví nadšenci objavili kúzlo tohto noža. Čepeľ je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele, čo uľahčuje údržbu a udržuje ostrie ostrejšie dlhšie. Má mäkkú treciu ergonomickú rukoväť z gumy TPE, vďaka ktorej je nôž bezpečný a stabilný. Plášť polymérového noža má praktickú sponu na opasok na pripevnenie noža na plecniak alebo na opasok - vždy pri ruke. Celková dĺžka 218 mm, dĺžka čepele 104 mm, hrúbka čepele 2,5 mm, ružový.

  12,46 €

  10,38 € (bez DPH)

  Skladom
  12,46 €

  10,38 € (bez DPH)

  Skladom
  10,38 €
 • Nož Companion sa používa v širokej škále situácií rôznymi užívateľmi: zalesáci, lovci a outdooroví nadšenci objavili kúzlo tohto noža. Čepeľ je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele, čo uľahčuje údržbu a udržuje ostrie ostrejšie dlhšie. Má mäkkú treciu ergonomickú rukoväť z gumy TPE, vďaka ktorej je nôž bezpečný a stabilný. Plášť polymérového noža má praktickú sponu na opasok na pripevnenie noža na plecniak alebo na opasok - vždy pri ruke. Celková dĺžka 218 mm, dĺžka čepele 104 mm, hrúbka čepele 2,5 mm, modrý. Nož Companion sa používa v širokej škále situácií rôznymi užívateľmi: zalesáci, lovci a outdooroví nadšenci objavili kúzlo tohto noža. Čepeľ je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele, čo uľahčuje údržbu a udržuje ostrie ostrejšie dlhšie. Má mäkkú treciu ergonomickú rukoväť z gumy TPE, vďaka ktorej je nôž bezpečný a stabilný. Plášť polymérového noža má praktickú sponu na opasok na pripevnenie noža na plecniak alebo na opasok - vždy pri ruke. Celková dĺžka 218 mm, dĺžka čepele 104 mm, hrúbka čepele 2,5 mm, modrý.

  12,46 €

  10,38 € (bez DPH)

  Skladom
  12,46 €

  10,38 € (bez DPH)

  Skladom
  10,38 €
 • Nož Companion sa používa v širokej škále situácií rôznymi užívateľmi: zalesáci, lovci a outdooroví nadšenci objavili kúzlo tohto noža. Čepeľ je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele, čo uľahčuje údržbu a udržuje ostrie ostrejšie dlhšie. Má mäkkú treciu ergonomickú rukoväť z gumy TPE, vďaka ktorej je nôž bezpečný a stabilný. Plášť polymérového noža má praktickú sponu na opasok na pripevnenie noža na plecniak alebo na opasok - vždy pri ruke. Celková dĺžka 218 mm, dĺžka čepele 104 mm, hrúbka čepele 2,5 mm, čierny. Nož Companion sa používa v širokej škále situácií rôznymi užívateľmi: zalesáci, lovci a outdooroví nadšenci objavili kúzlo tohto noža. Čepeľ je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele, čo uľahčuje údržbu a udržuje ostrie ostrejšie dlhšie. Má mäkkú treciu ergonomickú rukoväť z gumy TPE, vďaka ktorej je nôž bezpečný a stabilný. Plášť polymérového noža má praktickú sponu na opasok na pripevnenie noža na plecniak alebo na opasok - vždy pri ruke. Celková dĺžka 218 mm, dĺžka čepele 104 mm, hrúbka čepele 2,5 mm, čierny.

  12,46 €

  10,38 € (bez DPH)

  Skladom
  12,46 €

  10,38 € (bez DPH)

  Skladom
  10,38 €
 • Nož Companion sa používa v širokej škále situácií rôznymi užívateľmi: zalesáci, lovci a outdooroví nadšenci objavili kúzlo tohto noža. Čepeľ je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele, čo uľahčuje údržbu a udržuje ostrie ostrejšie dlhšie. Má mäkkú treciu ergonomickú rukoväť z gumy TPE, vďaka ktorej je nôž bezpečný a stabilný. Plášť polymérového noža má praktickú sponu na opasok na pripevnenie noža na plecniak alebo na opasok - vždy pri ruke. Celková dĺžka 218 mm, dĺžka čepele 104 mm, hrúbka čepele 2,5 mm, zelený. Nož Companion sa používa v širokej škále situácií rôznymi užívateľmi: zalesáci, lovci a outdooroví nadšenci objavili kúzlo tohto noža. Čepeľ je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele, čo uľahčuje údržbu a udržuje ostrie ostrejšie dlhšie. Má mäkkú treciu ergonomickú rukoväť z gumy TPE, vďaka ktorej je nôž bezpečný a stabilný. Plášť polymérového noža má praktickú sponu na opasok na pripevnenie noža na plecniak alebo na opasok - vždy pri ruke. Celková dĺžka 218 mm, dĺžka čepele 104 mm, hrúbka čepele 2,5 mm, zelený.

  12,46 €

  10,38 € (bez DPH)

  Skladom
  12,46 €

  10,38 € (bez DPH)

  Skladom
  10,38 €
 • Nož Companion sa používa v širokej škále situácií rôznymi užívateľmi: zalesáci, lovci a outdooroví nadšenci objavili kúzlo tohto noža. Čepeľ je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele, čo uľahčuje údržbu a udržuje ostrie ostrejšie dlhšie. Má mäkkú treciu ergonomickú rukoväť z gumy TPE, vďaka ktorej je nôž bezpečný a stabilný. Plášť polymérového noža má praktickú sponu na opasok na pripevnenie noža na plecniak alebo na opasok - vždy pri ruke. Celková dĺžka 218 mm, dĺžka čepele 104 mm, hrúbka čepele 2,5 mm, oranžový. Nož Companion sa používa v širokej škále situácií rôznymi užívateľmi: zalesáci, lovci a outdooroví nadšenci objavili kúzlo tohto noža. Čepeľ je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele, čo uľahčuje údržbu a udržuje ostrie ostrejšie dlhšie. Má mäkkú treciu ergonomickú rukoväť z gumy TPE, vďaka ktorej je nôž bezpečný a stabilný. Plášť polymérového noža má praktickú sponu na opasok na pripevnenie noža na plecniak alebo na opasok - vždy pri ruke. Celková dĺžka 218 mm, dĺžka čepele 104 mm, hrúbka čepele 2,5 mm, oranžový.

  12,46 €

  10,38 € (bez DPH)

  Skladom
  12,46 €

  10,38 € (bez DPH)

  Skladom
  10,38 €
 • Adaptibilné ostrý švédsky pracovný nôž 225 mm s čepeľou z uhlíkovej ocele držiace dlhšie ostrosť a jemne vzorovanou červenočiernom rukoväťou odolnou proti sklzu. Pracovný nôž vyvinutý v spolupráci s odborníkmi v náročných stavebných a priemyselných odvetviach. Tvar a prevedenie slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža. Čepel je vyrobená z uhlíkovej ocele, ktorá dlhšie drží ostrosť a je kalená na HRC 59-60. Jemné vzorovaná rukoväť je potiahnutá vrstvou mäkkej priľnavé gumy, ktorá zabraňuje sklzu. Záštita maximálne zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov. Plastové puzdro čiernej farby. Opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože. Pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 225 mm, dĺžka čepele 102 mm, hrúbka čepele 2 mm. Adaptibilné ostrý švédsky pracovný nôž 225 mm s čepeľou z uhlíkovej ocele držiace dlhšie ostrosť a jemne vzorovanou červenočiernom rukoväťou odolnou proti sklzu. Pracovný nôž vyvinutý v spolupráci s odborníkmi v náročných stavebných a priemyselných odvetviach. Tvar a prevedenie slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža. Čepel je vyrobená z uhlíkovej ocele, ktorá dlhšie drží ostrosť a je kalená na HRC 59-60. Jemné vzorovaná rukoväť je potiahnutá vrstvou mäkkej priľnavé gumy, ktorá zabraňuje sklzu. Záštita maximálne zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov. Plastové puzdro čiernej farby. Opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože. Pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 225 mm, dĺžka čepele 102 mm, hrúbka čepele 2 mm.

  8,04 €

  6,70 € (bez DPH)

  Skladom
  8,04 €

  6,70 € (bez DPH)

  Skladom
  6,70 €
 • Švédsky nož v zelenom prevedení veľmi vysokej kvality s typickou profilovanou škandinávsku čepeľou. Nôž je obľúbený outdoorovými nadšencimi rovnako ako lovcimi a rybármi, pôvodne vyvinutý pre cross-country lyžovanie. Nôž sa používa aj ako prvotriedna pracovná dýka určená pre jemné tesárske alebo elektrikárske práce či pre pracovníkov v stavebníctve. Jeho všestrannosť možno využiť od filetovanie rýb, sťahovanie, búranie až po krájaní chleba a mazanie. Čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 57-58-ostrie čepele je odolnejšie proti opotrebeniu. Vzorovaná tvarovaná rukoväť z odolného plastu v zelenej farbe. Rukoväť je potiahnutá vrstvou mäkkej priľnavé gumy, odolné proti skĺznutiu. Plastová záštita s dĺžkou 3,3 cm zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov. Zelené plastové puzdro so vzorovaním, je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok, kožený úchyt na opasok. Celková dĺžka 224 mm, dĺžka čepele 109 mm, hrúbka čepele 2,5 mm. Švédsky nož v zelenom prevedení veľmi vysokej kvality s typickou profilovanou škandinávsku čepeľou. Nôž je obľúbený outdoorovými nadšencimi rovnako ako lovcimi a rybármi, pôvodne vyvinutý pre cross-country lyžovanie. Nôž sa používa aj ako prvotriedna pracovná dýka určená pre jemné tesárske alebo elektrikárske práce či pre pracovníkov v stavebníctve. Jeho všestrannosť možno využiť od filetovanie rýb, sťahovanie, búranie až po krájaní chleba a mazanie. Čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 57-58-ostrie čepele je odolnejšie proti opotrebeniu. Vzorovaná tvarovaná rukoväť z odolného plastu v zelenej farbe. Rukoväť je potiahnutá vrstvou mäkkej priľnavé gumy, odolné proti skĺznutiu. Plastová záštita s dĺžkou 3,3 cm zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov. Zelené plastové puzdro so vzorovaním, je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok, kožený úchyt na opasok. Celková dĺžka 224 mm, dĺžka čepele 109 mm, hrúbka čepele 2,5 mm.

  22,49 €

  18,74 € (bez DPH)

  Skladom
  22,49 €

  18,74 € (bez DPH)

  Skladom
  18,74 €
 • Švedsky pracovný nôž 215 mm s vrubkovanou čepeľou z nerezovej ocele navhnutý na rezanie lán a povrazov z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou tvarovanou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Tvar a prevedenie slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža, čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 57-58-ostrie je odolnejšie proti opotrebeniu a zostáva ostré po dlhú dobu, ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu. Záštita zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov.Plastové puzdro tmavosivej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 206 mm, dĺžka čepele 91 mm, hrúbka čepele 2 mm. Švedsky pracovný nôž 215 mm s vrubkovanou čepeľou z nerezovej ocele navhnutý na rezanie lán a povrazov z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou tvarovanou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Tvar a prevedenie slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža, čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 57-58-ostrie je odolnejšie proti opotrebeniu a zostáva ostré po dlhú dobu, ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu. Záštita zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov.Plastové puzdro tmavosivej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 206 mm, dĺžka čepele 91 mm, hrúbka čepele 2 mm.

  13,90 €

  11,58 € (bez DPH)

  Skladom
  13,90 €

  11,58 € (bez DPH)

  Skladom
  11,58 €
 • Adaptabilný pracovný švédsky nôž 215 mm s čepeľou z nerezovej ocele z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou tvarovanou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Tvar a prevedenie slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža-čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 59-60-ostrie je odolnejšie proti opotrebeniu a zostáva ostré po dlhú dobu, ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu. Záštita o dĺžke 3,5 mm zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov.Plastové puzdro tmavosivej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 215 mm, dĺžka čepele 90 mm, hrúbka čepele 2 mm. Adaptabilný pracovný švédsky nôž 215 mm s čepeľou z nerezovej ocele z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou tvarovanou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Tvar a prevedenie slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža-čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 59-60-ostrie je odolnejšie proti opotrebeniu a zostáva ostré po dlhú dobu, ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu. Záštita o dĺžke 3,5 mm zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov.Plastové puzdro tmavosivej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 215 mm, dĺžka čepele 90 mm, hrúbka čepele 2 mm.

  9,29 €

  7,74 € (bez DPH)

  Skladom
  9,29 €

  7,74 € (bez DPH)

  Skladom
  7,74 €
 • Adaptabilný pracovný švédsky nôž 206 mm s čepeľou z nerezovej ocele z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou tvarovanou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Tvar a prevedenie slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža-čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 57-58-ostrie je odolnejšie proti opotrebeniu a zostáva ostré po dlhú dobu, ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu. Záštita o dĺžke 3,5 mm zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov.Plastové puzdro tmavosivej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 206 mm, dĺžka čepele 91 mm, hrúbka čepele 2 mm. Adaptabilný pracovný švédsky nôž 206 mm s čepeľou z nerezovej ocele z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou tvarovanou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Tvar a prevedenie slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža-čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 57-58-ostrie je odolnejšie proti opotrebeniu a zostáva ostré po dlhú dobu, ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu. Záštita o dĺžke 3,5 mm zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov.Plastové puzdro tmavosivej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 206 mm, dĺžka čepele 91 mm, hrúbka čepele 2 mm.

  9,96 €

  8,30 € (bez DPH)

  Skladom
  9,96 €

  8,30 € (bez DPH)

  Skladom
  8,30 €
 • Základný pracovný švédsky nôž 206 mm s čepeľou z nerezovej ocele z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou tvarovanou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Adaptibilný a veľmi ostrý nôž najvyššej kvality z novej generácie profesionálnych nožov s rozvinutými funkciami. Tvar a prevedenie slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža-čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 57-58-ostrie je odolnejšie proti opotrebeniu a zostáva ostré po dlhú dobu, ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu. Záštita zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov.Plastové puzdro tmavosivej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 206 mm, dĺžka čepele 91 mm, hrúbka čepele 2 mm. Základný pracovný švédsky nôž 206 mm s čepeľou z nerezovej ocele z novej generácie profesionálnych nožov s ergonomickou tvarovanou rukoväťou z plastu odolného proti sklzu. Adaptibilný a veľmi ostrý nôž najvyššej kvality z novej generácie profesionálnych nožov s rozvinutými funkciami. Tvar a prevedenie slúži efektívne na zníženie únavy a rizika poranenia pri opakujúcich sa pohyboch pri používaní noža-čepel je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcované za studena a kalenej na HRC 57-58-ostrie je odolnejšie proti opotrebeniu a zostáva ostré po dlhú dobu, ergonomicky tvarovaná zaoblená rukoväť je vyrobená z kombinácie odolného plastu a mäkké priľnavé gumy, odolné proti sklzu. Záštita zabraňuje skĺznutiu ruky a poranenie prstov.Plastové puzdro tmavosivej farby, opora pre palec pre jednoduchšie vytiahnutie nože, pouzdro je ľahko umývateľné, otvor v špičke puzdra uľahčuje odtok. Plastové klip na opasok. Celková dĺžka 206 mm, dĺžka čepele 91 mm, hrúbka čepele 2 mm.

  6,41 €

  5,34 € (bez DPH)

  Skladom
  6,41 €

  5,34 € (bez DPH)

  Skladom
  5,34 €