VERTO

Táto kategória obsahuje 24 položiek

 • Univerzálne záhradné rukavice VERTO veľ.10, dokončené s rebrovaním a potiahnuté nitrilom a vyrobené z priedušnej tkaniny. Nitrilový povlak zvyšuje priľnavosť k nástrojom a materiálom. Je úplne utesnený pre kvapaliny a chráni pred olejmi, tukmi, tukmi a ropnými produktmi. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu. Univerzálne záhradné rukavice VERTO veľ.10, dokončené s rebrovaním a potiahnuté nitrilom a vyrobené z priedušnej tkaniny. Nitrilový povlak zvyšuje priľnavosť k nástrojom a materiálom. Je úplne utesnený pre kvapaliny a chráni pred olejmi, tukmi, tukmi a ropnými produktmi. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu.

  1,06 €

  0,88 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  1,06 €

  0,88 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  0,88 €
 • Univerzálne záhradné rukavice VERTO veľ. 9, dokončené s rebrovaním a potiahnuté nitrilom a vyrobené z priedušnej tkaniny. Nitrilový povlak zvyšuje priľnavosť k nástrojom a materiálom. Je úplne utesnený pre kvapaliny a chráni pred olejmi, tukmi, tukmi a ropnými produktmi. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu. Univerzálne záhradné rukavice VERTO veľ. 9, dokončené s rebrovaním a potiahnuté nitrilom a vyrobené z priedušnej tkaniny. Nitrilový povlak zvyšuje priľnavosť k nástrojom a materiálom. Je úplne utesnený pre kvapaliny a chráni pred olejmi, tukmi, tukmi a ropnými produktmi. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu.

  1,06 €

  0,88 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  1,06 €

  0,88 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  0,88 €
 • Univerzálne záhradné rukavice VERTO veľ. 8, dokončené s rebrovaním a potiahnuté nitrilom a vyrobené z priedušnej tkaniny. Nitrilový povlak zvyšuje priľnavosť k nástrojom a materiálom. Je úplne utesnený pre kvapaliny a chráni pred olejmi, tukmi, tukmi a ropnými produktmi. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu. Univerzálne záhradné rukavice VERTO veľ. 8, dokončené s rebrovaním a potiahnuté nitrilom a vyrobené z priedušnej tkaniny. Nitrilový povlak zvyšuje priľnavosť k nástrojom a materiálom. Je úplne utesnený pre kvapaliny a chráni pred olejmi, tukmi, tukmi a ropnými produktmi. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu.

  1,06 €

  0,88 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  1,06 €

  0,88 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  0,88 €
 • Univerzálne záhradné rukavice VERTO veľ. 9, dokončené s rebrovaním a pokryté nitrilom v kvetinovom vzore ideálnym pre všetky záhradné práce. Nitrilový povlak zvyšuje priľnavosť k nástrojom a materiálom. Je úplne utesnený pre kvapaliny a chráni pred olejmi, tukmi, tukmi a ropnými produktmi. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu. Univerzálne záhradné rukavice VERTO veľ. 9, dokončené s rebrovaním a pokryté nitrilom v kvetinovom vzore ideálnym pre všetky záhradné práce. Nitrilový povlak zvyšuje priľnavosť k nástrojom a materiálom. Je úplne utesnený pre kvapaliny a chráni pred olejmi, tukmi, tukmi a ropnými produktmi. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu.

  1,06 €

  0,88 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  1,06 €

  0,88 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  0,88 €
 • Univerzálne záhradné rukavice VERTO veľ. 8, dokončené s rebrovaním a pokryté nitrilom v kvetinovom vzore ideálnym pre všetky záhradné práce. Nitrilový povlak zvyšuje priľnavosť k nástrojom a materiálom. Je úplne utesnený pre kvapaliny a chráni pred olejmi, tukmi, tukmi a ropnými produktmi. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu. Univerzálne záhradné rukavice VERTO veľ. 8, dokončené s rebrovaním a pokryté nitrilom v kvetinovom vzore ideálnym pre všetky záhradné práce. Nitrilový povlak zvyšuje priľnavosť k nástrojom a materiálom. Je úplne utesnený pre kvapaliny a chráni pred olejmi, tukmi, tukmi a ropnými produktmi. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu.

  1,06 €

  0,88 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  1,06 €

  0,88 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  0,88 €
 • Univerzálne záhradné rukavice VERTOveľ. 7, dokončené s rebrovaním a pokryté nitrilom v kvetinovom vzore ideálnym pre všetky záhradné práce. Nitrilový povlak zvyšuje priľnavosť k nástrojom a materiálom. Je úplne utesnený pre kvapaliny a chráni pred olejmi, tukmi, tukmi a ropnými produktmi. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu. Univerzálne záhradné rukavice VERTOveľ. 7, dokončené s rebrovaním a pokryté nitrilom v kvetinovom vzore ideálnym pre všetky záhradné práce. Nitrilový povlak zvyšuje priľnavosť k nástrojom a materiálom. Je úplne utesnený pre kvapaliny a chráni pred olejmi, tukmi, tukmi a ropnými produktmi. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu.

  1,06 €

  0,88 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  1,06 €

  0,88 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  0,88 €
 • Univerzálne záhradné rukavice VERTO, veľ. 10, zakončené zvarom a potiahnuté polyuretánom na zvýšenie priľnavosti k náradiu a materiálu. Vyrobené z priedušnej vonkajšej tkaniny. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu. Univerzálne záhradné rukavice VERTO, veľ. 10, zakončené zvarom a potiahnuté polyuretánom na zvýšenie priľnavosti k náradiu a materiálu. Vyrobené z priedušnej vonkajšej tkaniny. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu.

  0,96 €

  0,80 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  0,96 €

  0,80 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  0,80 €
 • Univerzálne záhradné rukavice VERTO, veľ. 9, zakončené zvarom a potiahnuté polyuretánom na zvýšenie priľnavosti k náradiu a materiálu. Vyrobené z priedušnej vonkajšej tkaniny. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu. Univerzálne záhradné rukavice VERTO, veľ. 9, zakončené zvarom a potiahnuté polyuretánom na zvýšenie priľnavosti k náradiu a materiálu. Vyrobené z priedušnej vonkajšej tkaniny. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu.

  0,96 €

  0,80 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  0,96 €

  0,80 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  0,80 €
 • Univerzálne záhradné rukavice VERTO, veľ. 8, zakončené zvarom a potiahnuté polyuretánom na zvýšenie priľnavosti k náradiu a materiálu. Vyrobené z priedušnej vonkajšej tkaniny. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu. Univerzálne záhradné rukavice VERTO, veľ. 8, zakončené zvarom a potiahnuté polyuretánom na zvýšenie priľnavosti k náradiu a materiálu. Vyrobené z priedušnej vonkajšej tkaniny. Rukavice sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti prerezaniu a prepichnutiu a veľmi vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu. Perfektné uchytenie na ruku vám umožní robiť presnú prácu.

  0,96 €

  0,80 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  0,96 €

  0,80 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  0,80 €
 • Diamantový kotúč VERTO turbo s vonkajším priemerom 125 mm vám umožňuje efektívne rezať prvky z betónu, železobetónu, žuly, mramoru, kameňa, tehly atď. Značka VERTO ponúka rad elektrického náradia a príslušenstva pre každého nadšenca DIY. Diamantový kotúč VERTO turbo s vonkajším priemerom 125 mm vám umožňuje efektívne rezať prvky z betónu, železobetónu, žuly, mramoru, kameňa, tehly atď. Značka VERTO ponúka rad elektrického náradia a príslušenstva pre každého nadšenca DIY.

  4,32 €

  3,60 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  4,32 €

  3,60 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  3,60 €
 • Elektrická kosačka VERTO s výkonným elektrickým motorom 1800 W umožňuje kosenie so šírkou 420 mm. Má centrálne 6-stupňové nastavenie výšky kosenia 20/30/40/50/60/70 m a robustné, vyrobené z plastového koša na trávu s objemom 40 l. Ergonomická rukoväť s vypínačom na celej dĺžke zvyšuje komfort používania. Okrem toho má prepínač ochranu pred náhodným chodom. Držiak kábla umožňuje voľnú prevádzku zariadenia. Špeciálne profilovaný kryt koša zaisťuje optimálny zber trávy a veľké zadné kolesá umožňujú ľahké manévrovanie. Možnosť pohodlného transportu pomocou držiaka umiestneného na kryte. Moderný dizajn je veľkou výhodou kosačky. Dodržiavanie európskych bezpečnostných noriem je zabezpečené certifikátom CE. Elektrická kosačka VERTO s výkonným elektrickým motorom 1800 W umožňuje kosenie so šírkou 420 mm. Má centrálne 6-stupňové nastavenie výšky kosenia 20/30/40/50/60/70 m a robustné, vyrobené z plastového koša na trávu s objemom 40 l. Ergonomická rukoväť s vypínačom na celej dĺžke zvyšuje komfort používania. Okrem toho má prepínač ochranu pred náhodným chodom. Držiak kábla umožňuje voľnú prevádzku zariadenia. Špeciálne profilovaný kryt koša zaisťuje optimálny zber trávy a veľké zadné kolesá umožňujú ľahké manévrovanie. Možnosť pohodlného transportu pomocou držiaka umiestneného na kryte. Moderný dizajn je veľkou výhodou kosačky. Dodržiavanie európskych bezpečnostných noriem je zabezpečené certifikátom CE.

  156,22 €

  130,18 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  156,22 €

  130,18 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  130,18 €
 • Elektrická kosačka VERTO s účinným elektrickým motorom 1600 W umožňuje rezanie so šírkou 360 mm. Má centrálne 6-stupňové nastavenie výšky kosenia 20/30/40/50/60/70 m a robustný, vyrobený z plastového koša na trávu s objemom 40 l. Vybavený ergonomickou rukoväťou s vypínačom na celej dĺžke, ktorá výrazne zvyšuje komfort práce. Okrem toho má prepínač ochranu pred náhodným chodom. Držiak kábla umožňuje voľnú prevádzku zariadenia. Špeciálne profilovaný kryt koša zaisťuje optimálny zber trávy a veľké zadné kolesá umožňujú ľahké manévrovanie. Možnosť pohodlnej prepravy pomocou držiaka umiestneného na kryte kosačky. Dodržiavanie európskych bezpečnostných noriem je zabezpečené certifikátom CE. Elektrická kosačka VERTO s účinným elektrickým motorom 1600 W umožňuje rezanie so šírkou 360 mm. Má centrálne 6-stupňové nastavenie výšky kosenia 20/30/40/50/60/70 m a robustný, vyrobený z plastového koša na trávu s objemom 40 l. Vybavený ergonomickou rukoväťou s vypínačom na celej dĺžke, ktorá výrazne zvyšuje komfort práce. Okrem toho má prepínač ochranu pred náhodným chodom. Držiak kábla umožňuje voľnú prevádzku zariadenia. Špeciálne profilovaný kryt koša zaisťuje optimálny zber trávy a veľké zadné kolesá umožňujú ľahké manévrovanie. Možnosť pohodlnej prepravy pomocou držiaka umiestneného na kryte kosačky. Dodržiavanie európskych bezpečnostných noriem je zabezpečené certifikátom CE.

  124,30 €

  103,58 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  124,30 €

  103,58 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  103,58 €
 • Elektrická kosačka VERTO s účinným elektromotorom 1300 W umožňuje kosenie so šírkou 320 mm. Má jednoduché ovládanie, 3-stupňové nastavenie výšky kosenia 25/40/55 mm a robustné, vyrobené z plastového koša na trávu s objemom 30 l. Ergonomická rukoväť s držiakom kábla zlepšuje pohodlie pri práci a vypínač je vybavený ochranou proti náhodnému poškodeniu. zapnutie, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť používania. Okrem toho, špeciálne profilovaný kryt koša zaisťuje optimálny zber pokosenej trávy. Možnosť pohodlnej prepravy pomocou držiaka umiestneného na kryte kosačky. Dodržiavanie európskych bezpečnostných noriem je zabezpečené certifikátom CE. Elektrická kosačka VERTO s účinným elektromotorom 1300 W umožňuje kosenie so šírkou 320 mm. Má jednoduché ovládanie, 3-stupňové nastavenie výšky kosenia 25/40/55 mm a robustné, vyrobené z plastového koša na trávu s objemom 30 l. Ergonomická rukoväť s držiakom kábla zlepšuje pohodlie pri práci a vypínač je vybavený ochranou proti náhodnému poškodeniu. zapnutie, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť používania. Okrem toho, špeciálne profilovaný kryt koša zaisťuje optimálny zber pokosenej trávy. Možnosť pohodlnej prepravy pomocou držiaka umiestneného na kryte kosačky. Dodržiavanie európskych bezpečnostných noriem je zabezpečené certifikátom CE.

  69,95 €

  58,29 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  69,95 €

  58,29 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  58,29 €
 • Flexibilná a praktická hadica s dĺžkou 7,5 až 22 m VERTO. Po aktivácii prúdu vody sa hadica sama po uzavretí prívodu vráti do svojej pôvodnej polohy. Súprava obsahuje aj postrekovač 15G700, konektor na kohútik a dve spojky, čo je kompletná súprava pripravená na použitie. Flexibilná a praktická hadica s dĺžkou 7,5 až 22 m VERTO. Po aktivácii prúdu vody sa hadica sama po uzavretí prívodu vráti do svojej pôvodnej polohy. Súprava obsahuje aj postrekovač 15G700, konektor na kohútik a dve spojky, čo je kompletná súprava pripravená na použitie.

  17,04 €

  14,20 € (bez DPH)

  Skladom
  17,04 €

  14,20 € (bez DPH)

  Skladom
  14,20 €
 • 6-funkčný záhradný postrekovač, ktorý umožňuje efektívne zavlažovanie aj pri nižšom tlaku vody. Stabilná základňa a nastaviteľný rozsah a uhol prúdu zabezpečujú rovnomernú hydratáciu. Vďaka pohonu je maximálna plocha zalievania 350 m2. 6 rôznych režimov zavlažovania umožňuje zvoliť najlepší typ prúdu na vytvorenie zavlažovaného povrchu. 6-funkčný záhradný postrekovač, ktorý umožňuje efektívne zavlažovanie aj pri nižšom tlaku vody. Stabilná základňa a nastaviteľný rozsah a uhol prúdu zabezpečujú rovnomernú hydratáciu. Vďaka pohonu je maximálna plocha zalievania 350 m2. 6 rôznych režimov zavlažovania umožňuje zvoliť najlepší typ prúdu na vytvorenie zavlažovaného povrchu.

  20,75 €

  17,29 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  20,75 €

  17,29 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  17,29 €
 • Záhradný postrekovač VERTO s nastaviteľnou prúdom a rozsahom zavlažovania 0 ° - 360 ° umožňuje nastaviť pohodlný rozsah postrekovania. Špíz vyrobený z vysoko kvalitného plastu uľahčuje dierovanie do zeme, stabilitu a rovnomerné zalievanie povrchu až do 78 m2. Záhradný postrekovač VERTO s nastaviteľnou prúdom a rozsahom zavlažovania 0 ° - 360 ° umožňuje nastaviť pohodlný rozsah postrekovania. Špíz vyrobený z vysoko kvalitného plastu uľahčuje dierovanie do zeme, stabilitu a rovnomerné zalievanie povrchu až do 78 m2.

  6,11 €

  5,09 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  6,11 €

  5,09 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  5,09 €
 • 9-funkčný záhradný postrekovač VERTO umožňuje pohodlné postrekovanie povrchu až do 95 m2. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitného plastu a kovový postrekovací systém zaručuje dlhé používanie výrobku. Stabilný základ zaručuje rovnomernú hydratáciu. 9 rôznych režimov zavlažovania umožňuje zvoliť najlepší typ prúdu na vytvorenie zavlažovaného povrchu. 9-funkčný záhradný postrekovač VERTO umožňuje pohodlné postrekovanie povrchu až do 95 m2. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitného plastu a kovový postrekovací systém zaručuje dlhé používanie výrobku. Stabilný základ zaručuje rovnomernú hydratáciu. 9 rôznych režimov zavlažovania umožňuje zvoliť najlepší typ prúdu na vytvorenie zavlažovaného povrchu.

  9,56 €

  7,97 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  9,56 €

  7,97 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  7,97 €
 • 8-funkčný záhradný postrekovač VERTO umožňuje pohodlné postrekovanie povrchov do 125 m2. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu odolného voči poškodeniu. Stabilný základ zaručuje rovnomernú hydratáciu. 8 rôznych režimov zavlažovania umožňuje zvoliť najlepší typ prúdu na vytvorenie zavlažovaného povrchu. 8-funkčný záhradný postrekovač VERTO umožňuje pohodlné postrekovanie povrchov do 125 m2. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu odolného voči poškodeniu. Stabilný základ zaručuje rovnomernú hydratáciu. 8 rôznych režimov zavlažovania umožňuje zvoliť najlepší typ prúdu na vytvorenie zavlažovaného povrchu.

  4,02 €

  3,35 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  4,02 €

  3,35 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  3,35 €
 • Rozdeľovač na vodu , 4 prip.. Vyrobená z vysoko kvalitného plastu, s blokádou toku, konektor ¾ ", 1". Rozdeľovač na vodu , 4 prip.. Vyrobená z vysoko kvalitného plastu, s blokádou toku, konektor ¾ ", 1".

  5,15 €

  4,29 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  5,15 €

  4,29 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  4,29 €
 • Rozdelovač na vodu typ Y. Vyrobená z vysoko kvalitného plastu, s blokádou toku, konektor ¾ " Rozdelovač na vodu typ Y. Vyrobená z vysoko kvalitného plastu, s blokádou toku, konektor ¾ "

  1,93 €

  1,61 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  1,93 €

  1,61 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  1,61 €
 • Spojka na opravu hadíc 3/4", bi-materiál l, Táto spojka je vyrobená z vysokokvalitného plastu, takže výrobok bude dlhodobo bezchybný. Spojka na opravu hadíc 3/4", bi-materiál l, Táto spojka je vyrobená z vysokokvalitného plastu, takže výrobok bude dlhodobo bezchybný.

  1,76 €

  1,47 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  1,76 €

  1,47 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  1,47 €
 • Spojka na opravu hadíc 1/2", bi-materiál . Táto spojka je vyrobená z vysokokvalitného plastu, takže výrobok bude dlhodobo bezchybný. Spojka na opravu hadíc 1/2", bi-materiál . Táto spojka je vyrobená z vysokokvalitného plastu, takže výrobok bude dlhodobo bezchybný.

  1,61 €

  1,34 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  1,61 €

  1,34 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  1,34 €
 • Sekera 1350g, hlava 800g, sklolaminátová rukoväť 28 " Hmotnosť hlavy: 800 g s antikoróznym povlakom PTFE. Rukoväť je vyrobená zo sklolaminátuRukoväť je potiahnutá protišmykovým materiálom a pri práci poskytuje pohodlie a bezpečnosť. Nové odolnejšie spojenie medzi hlavou a rukoväťou. Ergonomická rukoväť Sekera 1350g, hlava 800g, sklolaminátová rukoväť 28 " Hmotnosť hlavy: 800 g s antikoróznym povlakom PTFE. Rukoväť je vyrobená zo sklolaminátuRukoväť je potiahnutá protišmykovým materiálom a pri práci poskytuje pohodlie a bezpečnosť. Nové odolnejšie spojenie medzi hlavou a rukoväťou. Ergonomická rukoväť

  36,10 €

  30,08 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  36,10 €

  30,08 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  30,08 €
 • Sekera 550g, hlava 410g, sklolaminátová rukoväť 9 " Hmotnosť hlavy: 410 g s antikoróznym povlakom PTFE,Rukoväť je vyrobená zo sklolaminátu. Rukoväť je potiahnutá protišmykovým materiálom a pri práci poskytuje pohodlie a bezpečnosť.Nové odolnejšie spojenie medzi hlavou a rukoväťou. Ergonomická rukoväť Sekera 550g, hlava 410g, sklolaminátová rukoväť 9 " Hmotnosť hlavy: 410 g s antikoróznym povlakom PTFE,Rukoväť je vyrobená zo sklolaminátu. Rukoväť je potiahnutá protišmykovým materiálom a pri práci poskytuje pohodlie a bezpečnosť.Nové odolnejšie spojenie medzi hlavou a rukoväťou. Ergonomická rukoväť

  14,63 €

  12,19 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  14,63 €

  12,19 € (bez DPH)

  Dostupné o 7-10 dní
  12,19 €